youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Can Yaman İtalya’da neden tanınıyor?

Can Yaman İtalya’da neden tanınıyor?

  23 Şubat 2020

  921 Okunma

Abone Ol 

Can Yaman İtalya'da neden popüler?

Son zamanların popüler oyuncularından birisi olan Can Yaman, gitmiş olduğu İtalya’da büyük izdihama neden olurken bir çok kişinin kafasında aynı soru işaretleri yer alıyor. Can Yaman İtalya’da neden bu kadar tanınıyor ve popüler? İşte cevabı…

Dolunay dizisinde rol almış olan oyuncu, bu dizinin yayınlandığı ülkeleri ziyarette bulunuyor. Atina ve Roma’ya giden yakışıklı oyuncu, bir çok kişi tarafından hayranlıkla karşılanıyor. Bildiğim üzere Can Yaman’ın son rol aldığı dizi Erkenci Kuş, son günlerde İtalya’da yayınlanmaya başlandı. Ülkede reyting rekorları kıran dizinin dolayısıyla hayranı da çok. Başrol oyuncusunun geldiğini duyan izleyiciler büyük izdiham yarattı.

Şuanda İtalya’da Dolunay ile Erkenci Kuş dizileri yayınlanmaya devam ediliyor.

Türkiye’de yayınlanan diziler bir süre sonra yurt dışına da satışı yapılıyor. Bundan dolayı bizim oyuncularımızda istek üzerine ziyarette bulunuyor. Daha önce bizim ülkemizde de yabancı oyunculara karşı benzer durumlar ortaya çıkmıştı. Oyuncunun İtalya Havalimanında büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılandığı ve fotoğraf çektirdiği belirtildi. Özellikle askerlik sonrası kısa saçlı hali Can Yaman’ın eski günlerini anımsattı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.