youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Burcu Esmersoy’a neden geçmiş olsun mesajı atılıyor

Burcu Esmersoy’a neden geçmiş olsun mesajı atılıyor

  16 Şubat 2020

  421 Okunma

Abone Ol 

Burcu Esmersoy'un anoreksiya nevroza hastalığına yakalandığı iddiası sonrasında geçmiş olsun mesajı atıldı.

Sosyal medyada ve internette ünlü isim Burcu Esmersoy ile ilgili yayınlanan haberler sonrasında “neden geçmiş olsun” mesajlarının atıldığı merak ediliyor. Esmersoy bu konuda mesaj atıldığını yazınca insanlar sebebini merak etmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde ünlü ismin anoreksiya nevroza hastalığına yakalandığı konusunda bir iddia olmuş ve haber yapılmıştı. Bu olay üzerine takipçileri kendisine “geçmiş olsun” dileklerinde bulununca olayın aslı ortaya çıktı.

Esmersoy açıklamasında, yalan haber olduğunu ve internet haberciliği olduğunu belirtmiş. Yani bu durumun gerçek olmadığı ve hasta olmadığı ortaya çıktı.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, “anoreksiya nevroza” hastalığına yakalandığı iddialarına sert tepki gösterdi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.