youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Bülent Emrah Parlak Avukat Nedim Karalı olarak Arka Sokaklar’da

Bülent Emrah Parlak Avukat Nedim Karalı olarak Arka Sokaklar’da

  13 Şubat 2020

  1.092 Okunma

Abone Ol 

Bülent Emrah Parlak Arka Sokaklar'da

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yapımlarından birisi olan Arka Sokaklar’a yeni bir karakter dahil oldu! Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdığımız Bülent Emrah Parlak, dizide bundan böyle Avukat Nedim Karalı olarak yer almaya başlayacak. Yıllardır devam eden dizi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Erler Film tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh gibi isimler yer alırken diziye sürpriz bir isim dahil oldu. Bir çok dizi ve sinema filminde yer almış olan Bülent Emrah Parlak, çok yakında ekrana gelecek olan yeni bölümlerde karşımıza çıkacak.

Oyuncu, Arka Sokaklar dizisinde avukat Nedim Karalı karakteri ile izleyici karşısında olacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.