youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Bu hafta sokağa çıkma yasağı da fırınlar ve marketler açık olacak mı

Bu hafta sokağa çıkma yasağı da fırınlar ve marketler açık olacak mı

  18 Nisan 2020

  338 Okunma

Abone Ol 

Sokağa çıkma yasağı marketlere gidilecek mi

Geçtiğimiz hafta cuma günü, akşam saatleri civarında yayınlanan karar sonrası hafta sonunda dışarı çıkma yasağı olduğu haberini almıştık. İstemediğimiz görüntülere şahit olduğumuz o gün herkes marketlere ve fırınlara akım etmiş ve sosyal mesafeyi gözetmeksizin yapılan bu hareketten sonra bundan sonraki kararların daha çok düşünülerek alınacağını söylenmiştir. Bunun üzerine bu haftada mi sokağa çıkma yasağı gelip gelmeyeceği tartışma konusu olmuştu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu hafta sonu da yasağın devam ettiği haberini hafta ortasından vermiş halkın daha bilinçli hareket etmesini istemiştik. Bugün saat 00.00 da başlayacak olan karantina süreci Pazar günü akşamı saat 00.00 da sona erecek .Peki bu iki günlük karantina süreci boyunca marketler ve fırınlar hizmet verebilecek mi?

İşte o sorunun yanıtı…
Geçen haftada şahit olduğumuz olayların bu haftada yaşanmaması için hafta ortasından verilen kararın açıklanmasının ardından halk daha tecrübe ve bu süre zarfında daha mantıklı hareket ettiğinden zaten hafta içinden bütün gereksinimlerini giderecekti. Bu yüzden marketlerin karantina süreci boyunca açık olma gibi bir durumu söz konusu değil fakat fırınlar, hafta sonu geçerli karantina boyunca açık olacak ve evlere dağıtım faaliyeti verebilecek.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.