youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi?

  5 Mart 2020

  767 Okunma

Abone Ol 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 58.bölümünden Züleyha ölecek mi? Hilal Altınbilek diziden ayrıldı mı? Nedeni gibi soruların cevabını alabilirsiniz.

ATV ekranlarının en çok izlenen yapımlarından olan Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam 58.bölüm ile ekrana gelecek. Yeni bölümde Züleyha öldü mü diye merak edilirken izleyiciler bu sorunun cevabını bulmaya çalışıyor. Demir’in ormanlık alana götürüp Züleyha’nın başına silah dayaması ve sonrasında silahı ateşlemesi ile birlikte herkesi üzen anlar yaşanacak.

ZÜLEYHA NEDEN ÖLDÜ?

Aldığımız bilgilere göre Züleyha’nın vurulması sonrasında Çukurova’da büyük bir savaş başlayacak. Bundan dolayı da Züleyha’nın ölmesi gerekiyor. Demir tarafından silahın ateşlenmesi sonrasında Züleyha yere düşmüştür. Ormanda kendilerini arayanların silah sesini duyması sonrasında neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Ancak bir çok kişi bu sahnenin sadece aklından geçtiği ve refleks olduğunu belirtiyor. Bazen fragmanlarda izleyicileri heyecanlandırmak adına böyle sahneler çekildiğini biliyoruz. Tekrar söylemek istiyoruz, eğer Zülehya öldü ise dizide savaş başlıyor ve bu yüzden senaryo gereği ölmesi gerektiği içindir.

Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

HİLAL ALTINBİLEK BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDEN AYRILDI MI? NEDEN

Konu içerisinde de belirttiğimiz gibi, dizide yeni bir döneme girilecekse Züleyha karakterinin ölmesi ve senaryo gereği Hilal Altınbilek’in veda etmesi gerekiyor. Silahın ateşlenmesi sonrasında yere yığılan Züleyha’nın durumu bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde belli olacak. Yılmaz ile eskide yaşananlardan sonra vurulma olayı gerçekten son zamanların bu dizideki en büyük şeylerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Bir çok izleyici Demir’in “başkasının karısına göz dikmek” gibi sözleri söylemesinin yanlış olduğunu ve Züleyha’nın daha önce Yılmaz’ın karısı olmasından dolayı aynı şeyleri kendisinin de yaptığını belirtiyor.

Bu akşam bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.