youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Bir Doğu Masalı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Bir Doğu Masalı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

  30 Ekim 2020

  316 Okunma

Abone Ol 

Bir Doğu Masalı Dizisi

Çok yakında yepyeni bir dizi daha ekranda olurken henüz hangi kanalda yayınlanacağı açıklandı. Bir Doğu Masalı isimli dizi için hazırlıkların devam ettiği belirtildi.

Geçtiğimiz dönemlerde ‘Bu Sayılmaz’, ‘Deli Gönül’ dizilerinin ve ‘Tolgshow’ gibi program ve dizilere imza atan 25 Film, Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı ve senaristliğini Can Sinan’ın üstlendiği Bir Doğu Masalı isimli dizinin hazırlıklarına başladı.

Konusu: Doğuda yaşanan bir aşk hikayesi konu alınıyor.

Bir Doğu Masalı Oyuncuları ve Karakterleri

Oyuncu cast çalışmaları devam eden dizinin ilerleyen günlerde kadrosunda yer alan isimler açıklanacaktır.

Bir Doğu Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Merakla beklenilen yapım Doğu Anadolu’da yer alan güzel şehirlerimizden Kars’ta gerçekleştirilmektedir. Çok yakında yayında olacak olan dizi hakkında gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.