youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Bazı ülkelerde 15 Mart 2020 Sokağa çıkma yasağı

Bazı ülkelerde 15 Mart 2020 Sokağa çıkma yasağı

  14 Mart 2020

  1.145 Okunma

Abone Ol 

corona virüsü sebebiyle 15 Mart 2020 Sokağa çıkma yasağı bazı ülkelerde uygulanmaya başlandı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs ile ilgili bazı ülkeler önlem amaçlı 15 Mart 2020 Pazar günü sokağa çıkma yasağı ilan etti. Özellikle sınır komşumuz olan Irak’ın bazı bölgelerinde korona virüsü vakası görülmesi üzerine tedbir amaçlı acil olmadıkça vatandaşların sokağa çıkmaması gerektiği belirtildi.

Süleymaniye’de 19 kişinin ve Erbil’de 8 kişide Coronavirüs testleri pozitif çıkması üzerine ülkenin bazı bölgelerinde sokağa çıkılmaması konusunda uyarı yapıldı.

Sosyal medyada Türkiye’de de böyle bir durumun olduğu ile ilgili mesajlar dönüyor. Ancak herhangi bir yetkiliden böyle bir açıklama gelmediğinden dolayı yalan haberlere inanmamanızı tavsiye ederiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.