Bay Yanlış dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Bay Yanlış dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

  13 Şubat 2020

  1.001 Okunma

Bay Yanlış dizisi çok yakında başlıyor...

Gold Film tarafından heyecanla beklenilen yeni dizinin adı açıklandı. Bay Yanlış olan dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin olduğu ve konusunun ne olduğu hakkında detaylar merak ediliyor.

Geçtiğimiz yaz dönemlerinde ve dönem içerisinde ‘Vurgun’, ‘Kardeş Çocukları’ ve ‘Erkenci Kuş’ yapımlarını izleyiciler ile buluşturan yapımcı şirketin yeni dizi haberini şirketin sahibi Faruk Turgut açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile dizinin adı Bay Yanlış olurken senaryoyu Aslı Zengin yazacak.

KONUSU
Faruk Turgut, yaptığı açıklamada, “Aşk mı? Mantık mı? İkisi arasında kalırsan hangisini seçersin? Biz kadınlar aşkımı yanlış yaşıyoruz? Yanlış adamlarımı aşık oluyoruz…” duyurusu ile bildirdi.

BAY YANLIŞ OYUNCU KADROSU

1-Özge Gürel

2-Can Yaman

Oyuncu cast çalışmaları devam ediyor.

Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı da henüz belirtilmedi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.