youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Baraj dizisi tekrarı ne zaman saat kaçta?

Baraj dizisi tekrarı ne zaman saat kaçta?

  17 Mart 2020

  1.831 Okunma

Abone Ol 

Baraj dizisi tekrar bölümleri ne zaman

Bugün 1.bölümü ile izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Baraj dizisinin tekrar bölümlerinin Fox TV yayın akışına göre saat kaçta ne zaman yayınlandığı konusu belli oldu. Dizi ilk bölümü ile ekrana gelmesine rağmen 2 hafta kadar koronavirüs arası vereceği açıklandı. Hatta bu hafta yayınlanmayacağı duyurulmuş ancak son anda karar değişikliğine gidilerek dizinin başlamasına karar verilmişti. Salı akşamları izleyici karşısında olmaya devam edecek olan yapımın tekrarları hafta boyu yayında olacak.

BARAJ DİZİSİ TEKRARI NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Salı – 22.00

Çarşamba – 23.15

Perşembe 00.15

Cumartesi 13.15  – 00.00

Pazar 16.30

Dizinin tekrar bölümleri ile yayın günü ve saatinde değişiklik yapılması halinde detaylar yer almaya devam ederken güncelleme sağlanacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.