youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Ayakkabıyı almayan annesini merdivenden itti hangi şehirde?

Ayakkabıyı almayan annesini merdivenden itti hangi şehirde?

  3 Haziran 2020

  3.439 Okunma

Abone Ol 

annesini merdivenden itti! İşte o anlar:

Bugün sosyal medya üzerinde en çok konuşulan olaylardan biriside ” istediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenden itmesi” oldu. Bu olayın hangi şehirde yaşandığı merak edilirken video bir anda Twitter üzerinden milyonlarca mesaj ile tepki çekti.

Videoda istediği ayakkabıyı almayan annesini önde darp eden daha sonrada onu merdivenden itmesi sonrasında yaşanılanlar sosyal medyada büyük tepki çekti.

Diğer müşteriler kıza neden bağırıyorsun gibi tepkiler gösterirken kızın bağırması herkesi şok etti

İşte o anlar:

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Şerife Aslan 4 Haziran 2020 18:52:44

    Bu kız zıvanadan çıkacak kadar annesi ne yapmış olabilir ki, neden bu kadar tepki gösteriyor olabilir ki bu davranışının altında yatan dürtüyü incelemek lazım. Maalesef bir nu kızda değil ç yeni nesilin çoğunda tepkisel davranış var, yalnız çıkıp alsaydı keşke, dua edelim birbirlerimizin çocuğuna, Allah merhamet versin onlara, hidayet versin, ebeveynlerine göz aydınlığı olsunlar, ebeveynlerine de sabr , öngörü, sekine, bilinç versin, Allah yardımcımız olsun 😔

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.