youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Askerlikte terhisler durduruldu mu 2020? Ertelendi mi

Askerlikte terhisler durduruldu mu 2020? Ertelendi mi

  14 Nisan 2020

  323 Okunma

Abone Ol 

Herkesin merakla beklediği askerlikte terhisler uzadı mı? konusu açıklık geldi

Koronavirus’ün hayatımızın neredeyse büyük çoğunluğunu etkilemesiyle akıllara askerlik durumun ne olacağı geldi. Günlerdir herkesin dilinde dolaşan bu sorun çözüme ne zaman kavusucak derken beklenen açıklama milli savunma bakanı Hulusi Akar’dan geldi. Covid -19 yüzünden evlerde kalmak mecburiyetinde olsakta arkerliklikleri terhis olan askerler yerine yeni erlerimize ihtiyaç var diğer yanda ise halkın sağlığı her şeyden önde gelmekte.İste bu sorun için bir çok çözüm düşünülse de resmi açıklamam Hulusi Akar’in resmi Twitter hesabından paylaştı tweet’le aydınlığa kavuştu.

TERHİSLER İPTAL Mİ UZADI MI?
İşte Hulusi Akar’ın o paylaşımı
“Bugüne kadar Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) bünyesinde gözümüz gibi sakındığımız Mehmetçik ile yeni gelecek evlatlarımızın salgına karşı korunması maksadıyla daha önce kritik dönemlerde uyguladığımız gibi nisan ayında askere alınacak 53 bin yükümlü gencimizin silah altına alınmasının ertelenmesinin, birliklere yeni er gelmeyeceği için de Kasım 2019 celp döneminde silah altına alınanların hizmet süresinin bir ay uzatılmasının ve bir ay sonra konunun yeniden incelenmesinin uygun olacağı değerlendirilmiştir.” sözleriyle ifade etmiştir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.