youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Aşk Mantık İntikam hangi Kore dizisinden uyarlama? Orjinali

Aşk Mantık İntikam hangi Kore dizisinden uyarlama? Orjinali

  1 Eylül 2021

  98 Okunma

Abone Ol 

Aşk Mantık İntikam nereden ve hangi diziden uyarlandı?

Fox TV ekranlarında yaz aylarında ilgiyle izlenen yapımlardan birisi olan Aşk Mantık İntikam hangi Kore dizisinden uyarlama yapıldı ve orjinali hangi dizi diye araştırılıyor. Dizinin oyuncu kadrosunun yanı sıra uyarlama konusu hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

No 9: Productions tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dizi Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediliyor.

Aşk Mantık İntikam hangi Kore dizisinden uyarlandı?
Her hafta yeni bölümü ile yayınlanan dizi Güney Kore dizisi olan Cunning Single Lady dizisinden ülkemize uyarlanmıştır. Fox TV’de yayın günü değişmesi planlanan dizi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlere duyurmaya devam ediyoruz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.