youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Aşk 101 dizisine gelen şikayet sonrası savcılık ne karar verdi?

Aşk 101 dizisine gelen şikayet sonrası savcılık ne karar verdi?

  8 Mayıs 2020

  341 Okunma

Abone Ol 

Aşk 101 dizisine şikayet geldi! Savcılık ne karar verdi

Liseli bir takım öğrenciyi konu alan dizi hakkında şikayet geldi.Bir gençlik dizisi olan Aşk 101 Netflix platformunda seyircinin karşısına çıkıyor. Fakat gençleri olumsuz etkenlere yönlendirmek ve eşcinselliğe özendirmek husunda şikayetler gelmeye başladı.Henüz genç yaşlarda olan bireylerin gelişiminde olumsuzluk etki yarattığı düşünülen diziye savcılık kararı geldi.

CİMER’e gelen ihbarda bu problemler öne sürülerek dizi hakkında bir karar verilmesi istendi peki savcılık bu konuya ne dedi?RTÜK’ün müdahale edemeyeceği bir platformda izleyiciyi karşılayan diziyi izlemek için kişi hür iradesiyle belirli bir ücret ödeyerek bakmasından dolayı değerlendirmeye alınmadı.Soruşturmaya yer olmadığını belirten savcılık bu ihbarı göz önünde bulundurmadı. Gençlik dizisi ve Türk Netflix yapımı izleyicileri tarafından büyük bir ilgi ile izlene aşk 101’in konusu ne? 1998 yılında lise hayatı geçiren birbirlerinden farklı karakterle sahip olan 5 kişilik yaşadıklarını anlatan bir kurgu. Okuldan atılma tehlikesi ile baş başa kalan gençler bu durumdan kurtulmak için birbirlerinin yardımına başvuruyor.  Bir şekilde onları birleştiren kader yeni bir aşk hikayeside de vesile oluyor.  Başrolleri Mert yazıcıoğlu ,Alina Boz , Kubilay Aka, Kaan Urgancıoğlu ,Pınar Deniz, Selahattin Paşalı,  İpek Filiz Yazıcı ve Müfit Kayacan gibi isimler yer alıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.