youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Arka Sokaklar Rıza Baba neden yok? Zafer Ergin ayrıldı mı

Arka Sokaklar Rıza Baba neden yok? Zafer Ergin ayrıldı mı

  1 Mayıs 2020

  722 Okunma

Abone Ol 

Rıza Baba (Zafer Erdin) Arka Sokaklar yeni bölümlerinde neden yok?

Kanal D ekranlarında yıllardır ilgiyle izlenen yapımlardan olan ve son aylarda ülkemizde yaşanılan koronavirüs salgını nedeniyle çekimlere ara veren dizinin yeni bölümlerinde Rıza Baba neden yok diziden ayrıldı mı diye merak ediliyor.

Erler Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh’un yer aldığı Arka Sokaklar geçtiğimiz haftalarda verilen ara sonrasında yeniden setlere ve çekimlere dönme kararı almıştı. 550.bölüm ile yayında olacak olan dizide ilginç bir gelişme yaşandı.

RIZA BABA ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMLERDE NEDEN YOK?
1 Mayıs (bu akşam) yeni bölümü Kanal D yayın akışında gördüğümüz Arka Sokaklar’da sevilen karakterlerden Rıza Baba, koronavirüs sebebiyle ve kendisinin 65 yaş üstlü olması dolayısıyla çekimlere katılamıyor. Bu yüzden bir süre yeni bölümlerde göremeyeceğiz. Ancak dizinin içerisinde telefon ile görüşme yapılıp veya görüntülü görüşme ile çekimlere katılabilir.

Rıza Baba (Zafer Erdin) diziden ayrılmadığını ve sadece 65 yaş üstü risk grubunda olduğu için evde kalmaktadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.