youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Arka Sokaklar Ezgi gitti mi? Ayrıldı mı

Arka Sokaklar Ezgi gitti mi? Ayrıldı mı

  13 Haziran 2020

  2.109 Okunma

Abone Ol 

Arka Sokaklar Ezgi Londra'ya gidecek mi?

Arka sokaklar dizisinin sevilen karakterlerinden birisi olan Ezgi’nin sezon finalinde Londra’ya gitmek istemesi ve bu durumda sonra Cemal ile yaşadıkları herkesi çok üzdü.

Arka Sokaklar 556. Bölüm ile sezon finali yaparken son bölümde önemli gelişmeler yaşandı. Ezgi daha ekibe katılmadan önce başvurusunu yaptığı Londra Büyükelçiliği Koruma Kadrosu için cevap alır. Gitmek istemesi sonrasında aşık olduğu Cemal’e bunu söyledi. Kariyeri için önemli bir adım olduğunu düşünen Ezgi gidecek mi diye merak ediliyor. Karar aşamasında olan isim, Cemal ile Olga’yı gördüğü anda gitme konusunda kararını netleştirir.

ARKA SOKAKLAR ELA YÖRÜKLÜ DİZİDEN AYRILDI MI? EZGİ GİDECEK Mİ?
İzleyicilerin sevdiği ikililerden olan Cemal-Ezgi ikilisinin bozulmayacağı ve Ezgi’nin kalacağını düşünüyoruz. Sezon finali olması dolayısıyla oyuncunun ayrılmayacağını ve dizide kalacağını düşünüyoruz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.