Apartmanlar Yarışıyor neden yayından kaldırıldı yok?

Apartmanlar Yarışıyor neden yayından kaldırıldı yok?

  14 Eylül 2020

  2.032 Okunma

Abone Ol 

Apartmanlar Yarışıyor neden yayınlanmıyor?

TV8 ekranlarında büyük umutlarla başlayan ve son günlerde ekrana gelmeyen Apartmanlar Yarışıyor yarışması neden yayınlanmıyor diye merak edilirken detaylar ortaya çıktı. Programın yayından kaldırıldığı ve ekrana veda ettiği açıklandı.

Talya Produksiyon tarafından hazırlanan ve sunuculuğunu Ümit İbrahim Kantarcılar’ın yaptığı yarışmada apartmanlar arasında yemek yarışması yapılıyordu. Hafta içi her gün yayında olan yarışma izleyicisine veda etti.

Apartmanlar Yarışıyor Neden Yayınlanmıyor?
Programın reytinglerde aldığı kötü sonuçlar sebebiyle yayın akışından kaldırıldı. Yerine ise yeni program ‘Raşit Bağzıbağlı ile En Şık Benim’ isimli yapım izleyici karşısına çıkmaya başladı.

Başladığı günden bu yana izlenme oranları artmayan Apartmanlar yarışıyor saat değişimi yaşanmadan ekran macerası son bulmuş oldu.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.