youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Alef Dizisinde Kimler Oynuyor?

Alef Dizisinde Kimler Oynuyor?

  30 Aralık 2019

  650 Okunma

Abone Ol 

Çok yakında başlayacak olan Alef dizisi hakkında yeni detaylar...

Uzun süredir sessizliğini koruyan Kenan İmirzalıoğlu Alef dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Alef dizisi televizyon kanalında değil internet televizyon platformu olan Blue TV üzerinden yayınlanmaya hazırlanıyor. Uzun süredir magazin programlarına gündem olan ve hayranları tarafından hangi dizide rol alacağı merak edilen Kenan İmirzalıoğlu 8 bölüm sürecek mini dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Diziyi ünlü yönetmen Emin Alper yönetecek. Konusu itibari ile oldukça dikkat çeken dizi cinayet sırlarını çözmeye odaklanıyor. Sadece 8 bölüm sürecek dizide oldukça tanınmış kişilerden oluşan kadrosu ile dikkat çekiyor.

Alef Dizisi Oyuncuları

Alef dizisi konusu itibari oldukça dikkat çeken mini dizilerin arasına girmeyi şimdiden başarmışa benziyor. Dizi cinayetleri aydınlatma üzerine kurulu olduğu biliniyor. Sadece 8 bölüm sürecek dizi ilerleyen dönemde devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Başrol oyuncusu olarak Kenan İmirzalıoğlu ‘nu göreceğimiz dizide usta oyuncular ona eşlik edecek. Alef dizisinde Kenan İmirzalıoğlu dışında Mümtaz Taylan, Melisa Sözen, Ece Dizdar, Osman Alkaş, Rıza Akın, Kıvanç Baran Arslan, Erdem Kaynarca gibi tanınmış kadrosu ile dikkat çeken dizi başarılı olup olmayacağı merak konusu. Kenan İmirzalıoğlu hayranları tarafından uzun süredir beklenen proje olan Alef dizisi sadece 8 bölüm sürmesinden ötürü hayranları tarafından üzüntü ile karşılandı. Blue TV platformunda yayınlanacak dizi mini polisiye dizisi olması ile dikkat çekiyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.