youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Alef dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Alef dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

  3 Aralık 2019

  662 Okunma

Abone Ol 

Çok yakında BluTV'de yayınlanacak olan Alef dizisi hakkında oyuncular ve diğer detaylar...

Sanat Sahnesinde Kenan İmirzalığlu ve Dizilerdeki Yeri
İnsanlık tarihiyle eşdeğer olan ,taplumun önde gelen sanat taşları ,meddahlık geleneğinden, Karagöz-Hacivat oyunlarına,Kavuklu Pişekar orta oyunları gibi alıcısı toplum olan sanatın hayali unsurları,yaratılmış karakterlerdir. Zamanla değişen algılar ,tv,kitkle iletişim çağı ve uzay çağına ramak kala dedikleri zaman makinesinde yötetici tv takımı ve ilgi odakları isteme yeni aktör ve yüzler kazandırmışlardır. Kenan İmirzalıoğlu da bunlardan biri,en yeteneklilerden ve en toplumca kabul görenlerden .Belkide rol değil gerçektir ve gerçekten gördüğü resmettiği içinden koptuğu topluma bir aynadır ,böyle görüyordur. Deli yürek’te hafızalara kazınan ,kariyerindeki oyunculuk misyonuna ivme kazandıran bir dizidir ‘’ Deli Yürek’’.Osman sınavın dikkatle üstünde durduğu ve türk tv dünyasına kattığı bir oyuncudur İmirzalıoğlu. Son zamanlarda dizi, tv sektörünün piysaya direndiği aldığı reytinglerden gösterilen dizi sahnelerinden bir diğerinde ‘’ ALEF DİZİSİ’’nde görüyoruz Kenan imirzalıoğlu ‘yu

Alef Dizisi ve Kadrosu
Alef Dizisi polisiye bir hikayenin ürünüdür. Dizide birbirinden ünlü ve kariyer basamağının zirvesinde olan isimler Kenan imirzalıoğluna eşlik ediyor . Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ve Melisa Sözen’in paylaştığı dizide ; diğer oyuncu kadrosu :Mümtaz Taylan ,Ece Dizdar,Osman Alkaş ,Rıza Akın ,Kıvanç Baran Arslan,Erdem Kaynarc a gibi isimler yer almaktadır.Ünlü yapımcı ve senarist Emin Alper , diziyi Kaleme alacaktır.Alef dizisi mistik bir polisiye projesidir. İstanbul boğazın’bir cesedin ortaya çıkmasının ardından çeşitli cinayetlerin de baş göstermesi ve bu cinayetin sırlarını çözmeye çalışan iki dedektifi konu alan bir projedir.Alef Dizisi çekimlerine Ekim ayında başlanacak olup ; Kasımda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor, Bloe tv’de yayımlanması beklenen Alef Dizisi , Polisiye hayranlarının dört gözle beklediği bir proje olmaya aday olarak görünmektedir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.