Açık Öğretim Sınavları online internetten mi yapılacak?

Açık Öğretim Sınavları online internetten mi yapılacak?

  25 Mart 2020

  864 Okunma

Abone Ol 

Açık Öğretim Sınavları online internetten mi yapılacak?

Ülkemizde yaşanılan Koronavirüs salgını sebebiyle bir çok sınav ve diğer organizasyonlar ertelenirken Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri sınavlar online ve internet üzerinden mi yapılacak diye merak etmeye başladı.

Sosyal medyanın en çok konuşulan olaylarından birisi haline gelen bu durum sonrasında yaşanacaklar merakla beklenmeye başlandı.  18 ile 19 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olan AÖF sınavının ertelenmesinden yana olan öğrenciler, online olarak sınav yapmayı da istemiyor. Konu ile ilgili Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, ertelendiğine dair yayınlanan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve henüz alınmış bir kararın olmadığı belirtildi.

AÖF 2020 sınav tarihleri

Bahar Dönemi Vize Sınavı: 18 – 19 Nisan 2020

Bahar Dönemi Final Sınavı: 13 – 14 Haziran 2020

Yaz Okulu Sınavı: 23 Ağustos 2020

Bir öğrencinin Fatih Uslu’ya yazdığı mesaj sonrasında sosyal medyada #onlinesınavıistemiyoruz etiketi açıldı. Binlerce kişi bu etiket altından tepki mesajları yayınlıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.