youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Acemi Anneler dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Acemi Anneler dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

  22 Eylül 2020

  5.013 Okunma

Abone Ol 

Acemi Anneler dizisi TRT 1

TRT 1 ekranlarında yeni sezon için bombalar patlamaya devam ederken yeni bir günlük dizi hamlesi daha geldi. Daha önce bir çok günlük dizi ile başarılı olan kanalın yeni atağı Acemi Anneler isimli dizi oldu.

Geride bıraktığımız sezon ”İncir Ağacı’ ile ‘Seksenler adlı günlük dizileri ekrana getiren kanal bu defada bir başka günlük dizi Acemi Anneler isimli dizinin hazırlıklarına devam ediyor. 4 annenin hayatta yaşadıkları zorluklar ve mücadeleleri konu alacak olan dizi merakla beklenmeye başladı.

Konusu: Dört annenin hayatta verdikleri mücadeleyi konu alıyor.

Acemi Anneler Dizisi Oyuncu Kadrosu

  1. Merve Üçer
  2. Berk Bakioğlu
  3. Begüm Topçu
  4. Melisa Yıldıran
  5. Güral Ateş
  6. Ozan Yıldırım

Ekim ayında izleyici karşısına çıkması beklenen dizinin çekimleri devam ediyor. Stok bölüm yaptıktan sonra devam edecek olan Acemi Anneler yeni sezonda hafta içi her gün izleyici karşısında olacak.

Acemi Anneler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Set adresleri konusunda henüz net bir bilgi olmasa da İstanbul’da çekildiğini belirtmek isteriz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.