youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

9 Mart Kim Milyoner Olmak İster neden yayınlanmadı yok

9 Mart Kim Milyoner Olmak İster neden yayınlanmadı yok

  9 Mart 2020

  588 Okunma

Abone Ol 

ATV ekranlarında her Cumartesi ve Pazartesi günleri yeni bölümü ile yayında olan Kim Milyoner Olmak İster neden yayınlanmadı

ATV ekranlarında haftanın 2 günü yayında olan ve 9 Mart 2020 Pazartesi günü yayınlanması beklenilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni bölümünün neden yayınlanmadığı merak edilirken yerine Gel Dese Aşk dizisinin 1.bölüm tekrarı ekrana geliyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile yayında olan ve son olarak Cumartesi akşamı yeni bölümü yayında olan yarışmanın ekrana gelmemesi izleyicileri merak içerisinde bıraktı.

9 MART (Bu akşam) MİLYONER YENİ BÖLÜM NEDEN YOK YAYINLANMADI?
Her sezon ilgiyle izlenen yarışma programında yeni yarışmacılar ile birlikte sorularda izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyordu. Ancak bugün yayınlanmamasının sebeplerinden birisi Gel Dese Aşk dizisinin yeni dizi olması ve tekrarının yayınlanması gerektiği için Milyoner Cumartesi yayında olacak. Ayrıca yarışmanın çekimleri yetişmemesinden dolayı yeni bölümün 17 Mart Cumartesi günü ekrana gelecek.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.