youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

65 yaş üstü ulaşım kartları neden iptal oldu

65 yaş üstü ulaşım kartları neden iptal oldu

  20 Mart 2020

  1.321 Okunma

Abone Ol 

65 yaş üstü kartlar iptal mi

65 yaşından büyüklerin faydalandığı otobüs ve diğer ulaşım kartlarının bazı illerde iptal edildiği bilgileri gelmeye başladı. Yaşlıların kullandığı bu kartların neden iptal edildiği henüz bilinmiyor. İlk gelen bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Gaziantep’te otobüs ve diğer toplu taşıma araçlarında kullanılan ücretsiz 65 yaş üstü kartlarının iptal edildiği belirtiliyor. Henüz resmi olarak açıklama yayınlanmadı. Ancak gelen iddialar bu yönde olduğu belirtildi. Muhtemelen yaşlıların dışarı çıkmamaları sebebiyle iptal edilmiş olabilir. Koronavirüs önlemleri neticesinde bu durumun gerçekleşmesi yerinde olabilir.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, 65 yaş üstü vatandaşların koronavirüse yakalanmalarının riski daha çok olduğundan dolayı serbest kartlar geçici olarak iptal ediliyor.

Bir haber de Konya’dan geldi. Coronavirüs önlemi açısından 65 yaş üstü vatandaşların otobüs ve diğer ulaşım kartları geçici olarak durdurulduğu açıklandı.

Konu ile ilgili gelişmeleri takip ediyoruz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.