youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

6 Mayıs Survivor tektaş yüzük ödülü oyununu kim kazandı

6 Mayıs Survivor tektaş yüzük ödülü oyununu kim kazandı

  6 Mayıs 2020

  1.072 Okunma

Abone Ol 

6 Mayıs Survivor tektaş yüzük ödülü

Tv8 ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor 2020’de bu akşam bir ödül oyunu daha oynanırken kazanan takımdaki yarışmacıların annelerine tektaş yüzük hediyesi gönderilecek. Hangi takımın kazandığını öğrenebilirsiniz…

Dün akşam yapılan ada konseyinde bildiğimiz üzere ünlüler takımından Aşkım veda etmiş ve ünlüler takımından bir kişi daha eksilmesine neden oldu. Bu akşamda herkesin heyecanla beklediği bir ödül oyunu oynanacak. Diğer taraftan 6 Mayıs sembol ödülünü kazanan kişiye sosisli hediyesi verilecek.

BU AKŞAM SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI (6 MAYIS)

CANLI

ÜNLÜLER 0-0 GÖNÜLLÜLER

KAZANAN:birazdan belli olacak.

Yeni oyun 2 kişi ile oynanırken bir yarışmacının gözü kapalı olarak parkurda ilerlerken yanındaki arkadaşı ona yol gösterecek. Bu yüzden çok kez yarışmacılar kafasını tahtalara vuracak. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla yeni bölümü izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.