youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

6 Haziran Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?

6 Haziran Survivor dokunulmazlığı kim kazandı?

  6 Haziran 2020

  1.127 Okunma

Abone Ol 

Survivor 2020'de 6 Haziran dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında bu akşam yeni bölümü olan 99.bölüm ile izleyici karşısına çıkacak olan Survivor’da heyecanlı bekleyiş devam ederken dokunulmazlık oyununu mavi takım mı yoksa kırmızı takım mı kazandığını öğrenebilirsiniz.

Takımların ayrılmasından sonra ilk ödül oyununu kırmızı takım kazanmıştı. Sercan’ın kaptanlık yaptığı takım kazandığı ödülün keyfini çıkarmıştı. Cemal Can’ın takımı ise gece gizli bir toplantı yapmış ve yanlarına gelen Berkan’ı istememişlerdi. Takımlarda son yaşanan olaylar gündeme bomba gibi düştü. Diğer taraftan yeni takımlar ile birlikte ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam izleyici karşısına çıkacak.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? MAVİ TAKIM MI YOKSA KIRMIZI TAKIM MI?

CANLI

KIRMIZI TAKIM 10-8 MAVİ TAKIM

KAZANAN:Kırmızı takım

Murat Ceylan’ın sunumu ile yayında olacak olan dokunulmazlık oyunu öncesinde yapılan sembol finalini bildiğimiz üzere Elif kazanmıştı. 2 hafta boyunca dokunulmaz olan yarışmacı eleme korkusu yaşamayacak.

99.Bölüm Fragmanı

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.