youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

4 Ekim 2021 internet neden yok ne zaman gelir?

4 Ekim 2021 internet neden yok ne zaman gelir?

  4 Ekim 2021

  14.769 Okunma

Abone Ol 

4 Ekim 2021 internet neden yok wifi çalışmıyor.

Akşam saatlerinde Türkiye genelinde internet erişi problemi bulunuyor. İnternet neden yok, wifi neden açılmıyor ve ne zaman gelir diye merak ediliyor. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullanıcıları da aynı sorunu yaşıyor.

Özellikle Facebook, instagram ve Whatsapp’ın çökmesi sonrasında internet erişim problemi de yaşanıyor. Global çapta yaşanan bir sorun olduğu belirtilirken kısa süre içerisinde çözülmesi bekleniyor.

Türkiye’de yetkililerden gelen açıklamalara göre, sorunun global çapta olduğu ve kısa süre içerisinde çözüleceği belirtiliyor.

Çözüm:

DNS değiştirerek erişim sağlanabilmektedir.

Hemen bilgisayarınızdan Ağ Bağlantıları kısmından DNS kısmına yani TCP/IP4 kısmından aşağıdaki DNS bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

8 8 8 8
8 8 4 4

  Etiket:
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Mehmet can 4 Ekim 2021 21:11:41
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Karim internetsiz dogurcak

 2. avatar
    İmran 4 Ekim 2021 22:06:47
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Enividivokkre

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.