youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

3 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

3 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

  3 Mart 2020

  727 Okunma

Abone Ol 

3 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi ve puan durumu nasıl oluştu?

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen programlardan Gelinim Mutfakta hafta için yeni bölümleriyle izleyici karşısında olmaya devam ediyor. Bugün yayınlanan 472.bölümde birinci kim oldu? günün puan durumu nasıl oluştu?

Dün neler yaşanmıştı?
En iyilerin yarıştığı Gelinim Mutfakta da da 3. hafta heyecanla devam ediyor. Gecen hafta yayınlanmayan Gelinim Mutfakta da en düşük puanı alan gelin Özüm olmuş ve elenmişti. Bu hafta Özüm’ün yerine gelen en iyilerin yarıştığı bölümde yeni gelen Başak ve kayın validesi yarışmaya başladı. 3. Haftada pazartesi günün en düşük puanını 9 olarak Elif aldı. Gün birincisi olup çeyrek altının sahibi ise 14 puanla yeni gelen yarışmacı başak oldu. Ve ayrıca Ezgi 10 Özlem 12 puandaydı.

3 MART GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU
Ezgi: 14
Özlem: 12
Başak: 11
Elif: 7

GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Detaylar güç içerisinde burada olacaktır.

Ayrıca Gelinim Mufakta 3 Mart 472.bölümünde çeyrek altının sahibi olan yarışmacının kim olduğunu da yine buradan öğrenebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.