youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

28 Şubat Facebook,Twitter,Youtube ve Instagram neden açılmıyor?

28 Şubat Facebook,Twitter,Youtube ve Instagram neden açılmıyor?

  28 Şubat 2020

  1.424 Okunma

Abone Ol 

28 Şubat Facebook,Twitter, Youtube ve Instagram

Türkiye genelinde internetler başta olmak üzere sosyal medya platformları Facebook,Twitter ve Instagram açılmıyor. Bir çok kullanıcı neden açılmadığını merak ederken neler olduğu konusunda yetkililerden açıklama bekleniyor. Platformlar çöktü mü? ne zaman açılacak?

Ayrıca diğer taraftan Ekşi Sözlük sitesine girmek isteyenlerde yine hata ile karşı karşıya kalıyor. Bu sitelere girişler şimdilik engellenirken sebebi henüz açıklanmadı.

Peki Facebook,Twitter ve Instagram Ne zaman açılacak?
Türk Telekom internet dahil olmak üzere 3 platforma erişim engeli olduğu öğrenildi. İnternette yayılacak bilgi kirliliğini önlemek adına böyle bir durumun gerçekleştirildiği belirtildi.

28 Şubat 2020 Youtube Neden Açılmıyor?
Diğer sosyal medya platformları gibi Youtube’a girmek isteyenler erişim engeli ile karşı karşıya kalıyor. Kısmı olarak getirilen engellemenin belirttiğimiz üzere yanlış ve yanıltıcı görüntüleri engellemek adına yapıldığı öğrenildi.

İNTERNET NEDEN YAVAŞLADI SORUN MU VAR?
İnternet bağlantılarında da yaşanılan sorunun nedeni merak ediliyor. Konu ile ilgili detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Whatsapp ve WhatsApp Web erişim sorunu yaşanıyor.

Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Balbazar 28 Şubat 2020 00:51:26
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Hala youtuba girmiyor öffff

 2. avatar
    Umut 28 Şubat 2020 01:20:48

  1 saat oluyor hâlâ girilmiyor neyse VPN denen Bir şey var bu durumlar için

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.