youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

28 Nisan Survivor ünlüler gönüllüler SMS sıralaması acunn.com

28 Nisan Survivor ünlüler gönüllüler SMS sıralaması acunn.com

  28 Nisan 2020

  3.653 Okunma

Abone Ol 

1 haftanın sonunda Survivor 2020'de bu akşam (28 Nisan) yarışmaya veda edecek olan isim SMS oylaması sıralaması sonuçlarına göre Acunn.com'da yayınlanacak video da belli olacak. Elenen isimi ve ünlüler ile gönüllüler takımlarının SMS sıralamasını öğrenebilirsiniz.

Son haftalarda izlenme oranlarını büyük ölçüde arttırmayı başaran Survivor 2020’de bu akşam (28 Nisan) 60.bölüm ekrana gelirken ada konseyi sonrasında veda edecek olan isim belli olacak. Acunn.com’da açıklanacak olan ünlüler ve gönüllüler SMS sıralamasına göre adaya veda eden isimin kim olduğu ortaya çıkacak. Bildiğimiz üzere hafta başından bu yana birbirinden zorlu oyunlar yapılmış ve önemli olaylar gündeme gelmişti. İsterseniz yine hafta başından bu yana neler yaşandı hep birlikte bakalım:

Erzak oyunu ile başladığımız haftada ünlüler takımında yaşanılan sakatlıklar sonrasında düşüş devam ediyor. Özellikle Sercan ve Mert’in sakatlıkları dolayısıyla bu hafta erzak oyununu kaybeden ünlüler oldu. Birbirinden güzel gıdaların yer aldığı özellikle Ramazan kolisi kazanan gönüllüler takımı, orman evi ödülünü de alarak büyük bir moral ile haftaya başlamış oldu. Cumartesi haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanırken bu oyunda kaybeden yine ünlüler takımı olmuştu. Gücünü tekrar toplayan ünlüler takımı ise haftanın 2.dokunulmazlığını kazanarak Pazar akşamı ada konseyine rahat bir şekilde gitmeyi başardı.

Ada konseylerinde Cumartesi ünlüler takımında herkes birbirini yazarken son adan çıkan oyda Yunus Emre yazması sebebi ile aday Yunus Emre oldu. Pazar akşamı yapılan gönüllüler konseyinde ise herkesin beklediği isim olan Gizem aday olarak belirlendi. Performansı uzun süredir kötü olan yarışmacı kendisine söz verildiğinde bu durumu da belirtti.

60.bölüm fragmanı / SMS sonuçları
Dün akşam ödül oyununda Nisa’nın davranışları sonrasında Acun Ilıcalı tarafından “kimseyi zorla tutmuyoruz” açıklaması gelmiş ve sonrasında ödülü kazanan gönüllüler olunca Nisa’nın eski haline döndüğünü görmüştük. Bu olay ile ilgili bugün yine ada konseyinde önemli açıklamalar geleceğini düşünüyoruz. Ayrıca Aycan’a selam gönderen kişinin kim olduğunu ise yine bu akşam yapılacak olan eleme konseyinde öğrenebilirsiniz.

ÜNLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK SMS OYUNU KİM ALDI? BİRİNCİLERİ (28 NİSAN 2020)
Geçtiğimiz hafta hayata geçen yeni kurallar neticesinde bu akşam ünlüler takımında en çok oyu alan 2 yarışmacı, eleme adayı olarak 2 kişi daha seçecektir.

1- Mert (Sercan’ın ismini verdi)
2- Aycan (Ersin’in adını verdi)

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA EN ÇOK SMS OYUNU KİM ALDI? BİRİNCİLERİ (28 NİSAN 2020)
Gönüllülerde ise yine bu akşam oy oranı en çok olan 2 yarışmacı açıklanacak. Bu isimler 2 aday daha belirleyerek toplamda kendi takımlarından 3 isim belirlemiş olacak.

1- Cemal Can
2- Barış

SURVİVOR ELEME SİSTEMİNDEKİ YENİ KURALLAR

Birleşme partisinden önce Cumartesi ve Pazar akşamları oynanan dokunulmazlıklar sonrasında final mücadelesi yapılıyor ve kaybeden bir takım olması dolayısı ile tüm adaylar o takımdan çıkıyordu. Ancak yeni kurallar sonrasında 1.gün kaybeden takımdan bir diğer gün kaybeden takımdan bir aday çıkarılıyor. Salı akşamı ise genel SMS sıralaması sonuçlarına göre en çok oyu alan 1. ve 2. sıradaki isimler 2 şer aday daha çıkarıyor. Toplamda 6 adaydan en az oyu alan kişi yarışmaya veda ediyor. İki dokunulmazlığı kaybeden takımın aynı olması durumunda ise Cumartesi bir aday çıkarılıp SMS oylaması gerçekleştirilecek. Pazar akşamı bir aday daha belirlenecek. Salı akşamı SMS birincisi bir aday daha belirleyerek 3 gitme adayı olmuş olacak. Böylece sıralamaya göre adaya veda edecek olan isim belli olacak.

SURVİVOR 2020 10.HAFTA ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER SMS OYLAMASI SIRALAMASI SONUÇLARI (28 NİSAN 2020 Salı)


Bu hafta yine adaylar 2 takımdan olduğu için genel SMS oylaması açıklanacaktır. Yani hem ünlüler hem de gönüllüler takımının oylaması belli olacak. Noter onaylı sonuçlar önce Acunn.com’daki videodan duyurulacaktır. Daha sonra sıralı bir şekilde listeyi buradan öğrenebilirsiniz.

NOT: Sonuçlar geçen haftaya göre yer almaktadır. Bu gece açıklanacak olan sonuçlara göre güncelleme yapılacaktır.

Son Ünlüler SMS sonuçları açıklandı

 • 1-) Aycan
 • 2-) Mert
 • 3-) Elif
 • 4-) Sercan
 • 5-) Yunus Emre
 • 6-) Ersin
 • 7-) Aşkım

Son gönüllüler SMS sonuçları açıklandı

 • 1-) Barış
 • 2-) Cemal Can
 • 3-) Nisa
 • 4-) Evrim
 • 5-) Yasin
 • 6-) Berkan
 • 7-) Ardahan
 • 8- Gizem Elendi

 

28 NİSAN SURVİVOR 2020’DE KİM ELENDİ? ADAYA VEDA EDEN İSİM

Gecenin sonunda en az oy oranına sahip olan yarışmacı adaya veda ederken kimin elendiği merakla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta ünlüler takımından Ezgi elenen isim olmuştu. Acun Ilıcalı’nın açıklaması sonrasında bu hafta veda eden isimi öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftanın eleme potası:

 • Gizem —- Elendi
 • Yunus Emre
 • Ersin
 • Sercan
 • Yasin
 • Ardahan

Ayrıca bugün Survivor’da yeni bir iletişim oyunu oynanırken Sercan ile Berkan arasında atışmaların ne boyuta geleceği merakla bekleniyor. Detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yakup Asyrmuhammedow 29 Nisan 2020 00:25:26
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Gönülluler🍦🍨🏞Yaşasin Yasin BOOM💣

 2. avatar
    Yakup Asyrmuhammedow 29 Nisan 2020 00:31:13

  Yasin abi sen bir super yildizsin hiç suratini asma sana yakişmiyor sana yakişmayan tek şey suratini asmak BOOM💣

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.