youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

28-29 Şubat WhatsApp fotoğraf ve video gönderilmiyor

28-29 Şubat WhatsApp fotoğraf ve video gönderilmiyor

  28 Şubat 2020

  407 Okunma

Abone Ol 

WhatsApp ta fotoğraf gönderme sorunun

28-29 Şubat tarihlerinde WhatsApp üzerinden fotoğraf ve video gonderilmiyor hata veriyor diye bir çok sorun yaşayan şikayetler gelmeye başladı. Diğer sosyal medya platformlarından sonra şimdide WhatsApp üzerinde benzer şeyler yaşanıyor

Kullanıcılar uygulama üzerinden birisine fotoğraf göndermek istediğinde yüklenme simgesi dönüp duruyor . Daha sonra ise tekrar deneyin hatasını veriyor. Ayrıca mesajlar çok geç ulaşmaya başladı.

WhatsApp fotoğraflar neden gitmiyor? Mesajlar neden geç gidiyor?

Bildiğimiz üzere dün gece saatlerinde idlib’de yer alan askerlerimize yönelik rejim tarafından hain hava saldırısı düzenlenmişti . Bu durum sonrasında sosyal medyaya erişim engeli geldi . Yanlış bilgi ve bilgi kirliliği olmaması açısindan böyle bir önlem alındı . WhatsApp üzerinde de bugün aynı durumun geçerli olduğunu belirtmek isteriz .

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.