youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

27 Mart Survivor açık artırma ödül oyununu kim kazandı 2020

27 Mart Survivor açık artırma ödül oyununu kim kazandı 2020

  27 Mart 2020

  3.018 Okunma

Abone Ol 

27 Mart Survivor açık artırma ödülünü hangi takım kazandı?

Survivor 2020’de uzun süredir beklenilen açık artırma ödül oyunu bu akşam (27 Mart) yayında olacak. 29.bölümü ile izleyeceğimiz yarışmada ödül oyununu kim hangi takım kazanacak heyecanla bekleniyor.

Son haftalarda kazandığı ödül,erzak ve dokunulmazlık oyunları sonrasında moralini en üst düzeye çıkaran ünlüler takımı, bu akşam kazanarak yoluna devam etmek istiyor. Gönüllüler takımı ise yeniden hırslanarak oyunlardaki eski performanslarını yaşatmak istiyor. Son olarak gönüllüler takımının ada konseyinde vede eden isim Ceyhun olmuştu.

BU AKŞAM SURVİVOR 2020 ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

CANLI

ÜNLÜLER 10-7 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skoru an be an takip edebilirsiniz.

ÖDÜL NE: Açık artırma ile istenilen yiyecek alınabilecek.

KAZANAN: ünlüler

ÜNLÜLER TAKIMINDA BARIŞ VE MERT KAVGA ETTİ! DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Sürekli olarak oyunlarda birbiriyle tartışan Barış ve Mert’in bugün büyük bir kavgasına şahit olacağız. Oyun sırasında gerilimin tırmandığı bu anlarda takım arkadaşları araya girerek olayı yatıştırmaya çalışıyor. Ancak tahminimizce diskalifiye olmayacağını sadece uyarı alacaklarını belirtelim.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.