youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

26 Haziran Survivor limuzin ve balon ödülünü kim kazandı

26 Haziran Survivor limuzin ve balon ödülünü kim kazandı

  26 Haziran 2020

  414 Okunma

Abone Ol 

26 Haziran Survivor ödül oyununu kim kazandı

Tv8 ekranlarında her hafta olduğu gibi dokunulmazlık öncesi büyük ödül oyununu kimin kazandığı merak edilirken Mavi takım ödülü kazanan taraf oldu. Bu hafta yine ödülü duyan yarışmacılar çok büyük heyecan yaşayacaklar.

Murat Ceylan’ın sunumu ile yayında olacak olan ödül oyununda yarışmacılar ödülü kazanmak için büyük mücadele verdiler. İlk olarak yarışmacılar limuzin ile binerek büyük bir malikaneye gidiyor. Burada yemeklerini yedikten sonra geceyi burada geçirecekler. Sonrasında ise sabah uyandıktan sonra güzel bir kahvaltı ve balon ile uçuyorlar. Güzel bir gezinti ile ödülü tamamlayacaklar.

BUGÜN SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI 26 Haziran

CANLI

MAVİ 10-3 KIRMIZI

Kazanan: Mavi takım

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.