youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

24 Şubat 2020 Pazartesi Van’da okullar tatil mi?

24 Şubat 2020 Pazartesi Van’da okullar tatil mi?

  23 Şubat 2020

  461 Okunma

Abone Ol 

24 Şubat 2020 Pazartesi Van'da okullar tatil mi olacak?

İran ile Türkiye sınırında yaşanan 5.7 şiddetindeki deprem sonrasında Van’da bazı hasarlı binalar çökmesiyle 8 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı. İran tarafında da benzer olayların yaşandığı belirtilirken 24 Şubat Pazartesi günü okullar tatil mi diye merak ediliyor. Yarın okulların tatil edilip edilmeyeceği yetkililer tarafından yapılacak açıklama sonrasında belli olacak.

İran’ın batısında bulunan Kotur ilçesinin merkez üssü olduğu 5.7’lik deprem sonrasında hem ülkemizde hemde çevre ülkelerde hissedildi. Yapılan açıklamaya göre devamında bir çok artçı sarsıntı meydana gelirken vatandaşlara uyarı yapıldı. Hasarlı binalarda oturulmaması gerektiği konusunda bilgilendirme yapıldı. Yerine 6 KM derinliğinde yaşanan deprem sonrasında Van’da can kaybının artmasından endişe ediliyor.

DEPREM SONRASI 24 ŞUBAT PAZARTESİ VAN’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?
MEB tarafından yapılan açıklamaya göre, deprem sonrasında köy okullarında hasar meydana geldiği ve bundan dolayı bir süre taşımalı eğitime devam edileceği belirtiliyor. Okulların tatil olup olmayacağı Valilik tarafından yapılacak açıklama sonrasında belli olacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.