youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

20 Yaş altı çalışanlar sokağa çıkma yasağı var mı? cezası ne kadar

20 Yaş altı çalışanlar sokağa çıkma yasağı var mı? cezası ne kadar

  3 Nisan 2020

  739 Okunma

Abone Ol 

20 Yaş altı çalışanlar sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Koronavirüs önlemleri neticesinde yeni tedbirler açıklandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamalarından bir süre sonra yapılan açıklama sonrasında 20 yaş altı kişiler için sokağa çıkma yasağı getirildiği açıklandı. Bir çok kişi 20 yaş altı çalışanlar ne yapacak? Cezası ne kadar diye merak etmeye başladı.

Bildiğimiz üzere daha önce 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı uygulanmıştı. Şimdide 1 Ocak 2000 doğumlu olanlar ve üstü doğumlu olan gençlerin sokağa çıkması kısıtlandı. Sosyal medyanın en çok konuşulan olaylarından birisi olan bu konu sonrasında bir çok çalışan olduğunu biliyoruz. 20 yaş altı çalışanlar için henüz bir açıklama yapılmadığını belirtmek isteriz.

Bu gece saat 24.00 sonrası başlayacak olan yasak sonrasında kurallara uymayanlara ceza uygulanacak.

20 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMASI YASAĞI CEZASI NE KADAR?

Yapılan açıklamaya göre, cezanın 65 yaş üstü yasak cezası kadar olduğu yani 392 TL olduğu açıklandı. Ancak bildiğimiz üzere bir çok kişi 20 yaş altı çalışanı bulunuyor. Bundan dolayı nasıl bir şey uygulanacak hep birlikte merakla bekleniyor.

Süleyman Soylu, çalışan 20 yaş altı için çalışanların idari izinli sayılacağını belirtti.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.