youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

20 Nisan Survivor Barış ile Yasin kavgası diskalifiye mi olacaklar

20 Nisan Survivor Barış ile Yasin kavgası diskalifiye mi olacaklar

  19 Nisan 2020

  1.335 Okunma

Abone Ol 

20 Nisan Survivor Barış ile Yasin kavgası

Survivor 2020 yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ederken 20 Nisan Pazartesi yayınlanacak olan 52.bölümünde Barış ile Yasin’in kavgası sonrasında diskalifiye mi olacaklar diye merak ediliyor. Kim diskalifiye olacak diye merak edilmeye başlandı.

Ünlüler takımında yaşadığı sorunlar sonrasında karşı takıma kendi isteği ile geçmek isteyen Barış, burada da bir çok kez gündeme gelen isim haline gelmiştir. Biraz önce yayınlanan tanıtım fragmanında ödül oyunu sırasında ilk olarak Berkan ile daha sonra Yasin ile yaşadığı tartışma büyüdü. Bir anda birbirine giren yarışmacıların diskalifiye olma durumu bulunuyor.

Daha önce benzer kavgalar yaşanmış ve oyunlardan bir süre uzaklaştırılma olmuştu. Ancak bu defa kavganın şiddetli olması durumunda iki yarışmacının da yarışmadan elenmesi durumu olabilir.

BARIŞ İLE YASİN DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Koronavirüs sebebiyle Survivor yarışmasına giriş ve çıkışlar olmadığından dolayı yarışmacıların sadece bir süre oyunlardan uzaklaştırma durumu yaşanabilir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.