youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

2 Mart Survivor 2020 ödül oyununu kim hangi takım kazandı

2 Mart Survivor 2020 ödül oyununu kim hangi takım kazandı

  2 Mart 2020

  1.865 Okunma

Abone Ol 

2 Mart Survivor'da ödül ne? ödül oyununu kim kazandı. Ayrıca bu akşam yeni gelen yarışmacılar kimler oldu. İşte detaylar

Survivor 2020’de her geçen gün heyecan biraz daha artmaya devam ederken bu akşam oynanacak olan ödül oyununu kimin ve hangi takımın kazanacağı merak ediliyor. Dün oynanan lahmacun ödülünü kazanan taraf bildiğimiz üzere ünlüler takımı olmuştu. Bu akşam yine bomba ve bir o kadarda önemli bir oyun oynanacak.

Ödül oyununu kazanan ünlüler, moral bulmasına rağmen dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf olmuştu. Bu durumda ada konseyi yapılmış ve oylama sonrasında Derya’nın adı yazılmıştı. Bu akşam ise yarışmaya 4 yeni yedek yarışmacılardan isimler katılacak. İlk aldığımız bilgilere göre yarışmaya katılacak olan isimlerden 2’sinin Berkan Karabulut ile Yunus Emre Özden olduğu belirtiliyor. Ancak kesin olarak akşam isimler açıklanacak. Diğer taraftan Sabriye Şengül’ün de yeniden yarışmaya dahil olma imkanının olabileceği belirtiliyor. Bu konuda da sadece söylenti olduğunu belirtmek isteriz. Sörvayvır da bu akşam ödülü hangi takımın kazandığı merak ediliyor.

2 MART SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI BU AKŞAM

CANLI

ÜNLÜLER 7-10 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skorları an be an takip edebilirsiniz.

ÖDÜL NE: 2 adet hamburger ve coca cola

KAZANAN TAKIM: Gönüllüler takımı kazandı.

Barış ile Ardahan mücadelesi: Ardahan

Evrim-İrem karşılaştı:Evrim

Parviz-Burak karşı karşıya: Perviz

Gizem-Aycan karşılaştı: Gizem

Yunus Emre-Berkan mücadelesi: Yunus

Elif ile Meryem karşılaştı: Elif

Mert-Cemal can mücadelesi: Mert

Aşkım-Nisa mücadelesi: Nisa

Gönüllüler takımı ödülün tadına bakacak. Şimdi tadım zamanı

Ersin ile Yasin karşılaştı: Yasin

Mert-Ceyhun : Mert kazandı

Elif – Gizem mücadelesi : Elif

Sercan-Yunus karşı karşıya geldi: Sercan

Evrim-Aycan mücadelesi: Evrim

Berkan-Cemal Can mücadelesi: Cemal

İrem-Nisa karşılaştı: Nisa

Yasin-Parviz karşılaştı: Perviz

Meryem ile Aşk karşı karşıya geldi: Meryem

Bu akşam ayrıca performans birincilerinin oyunları oynanacak. Kazanan isimler puan kazanmaya ve çeşitli ödüller için bir adım öne geçiyor. Diğer taraftan aldığımız bilgilere göre bu hafta Ünlüler takımından adaya veda edecekler arasında yer alan Derya’nın yanına İrem isminin ekleneceği ve bir aksilik olmaz ise İrem’in adaya veda edeceği belirtiliyor. Sonradan yarışmaya katılan yarışmacı sakatlığı ve oyunlardaki kötü performansı ile tepki çekmişti.

2 MART SURVİVOR YENİ GELEN YARIŞMACILAR KİMLER

1- Berkan Karabulut

2- Yunus Emre Özden

3- Gizem Birdal

4- Aşkım Burçe Tunay

Bu akşam oyun sırasında Mert ile Sercan arasında tartışma yaşanacak. Ayrıca Mert parkurda devam ettiği sırada küçük bir sakatlık yaşayacak ancak oyuna devam edebilecek. Ayrıca bu akşam gönüllüler takımında bir veda yaşanırken Fatma adaya veda edecek. Vedalaşma anları herkesi duygulandıracak. Özellikle Cemal Can’ın ağlaması gündem olacak.

Detayları takip etmek adına ve Survivor ile ilgili haberleri öğrenmek için lütfen Google üzerinden bizleri “Survivor diziviki” olarak bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.