youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

18 Mart 2020 Çanakkale Zaferi kaçıncı yıl dönümü

18 Mart 2020 Çanakkale Zaferi kaçıncı yıl dönümü

  17 Mart 2020

  810 Okunma

Abone Ol 

18 Mart 2020 Çanakkale Zaferi

Her yıl 18 Mart tarihi geldiğinde hepimizin tüylerini diken diken eden bir durum yaşarız. Çanakkale Zaferi yıl dönümünün olduğu bugünde yaşanılanları bir kez daha hatırlamış ve şehitlerimizi bir kez daha anmış oluruz. Bu yıl Çanakkale Zaferi 105.yıl dönümünü kutlamış olacağız. Şehitler haftası olarak da bilinen bu haftada önemli etkinlikler de yapılmaktadır.

Dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan Çanakkale Zaferi, kahraman ordumuzun tüm dengeleri değiştirecek bir güce sahip olduğunu bir kez daha bize hatırlatmaktadır. Çanakkale geçilmez sözünü adeta tüm düşmanlara gösteren tüm şehitlerimizi Rahmet ve Saygı ile anıyoruz.

Ancak bu yıl biraz farklı bir durum yaşanabilir. Türkiye’de koronavirüs önlemleri neticesinde toplu bir şekilde yapılacak organizasyon ve toplantılar iptal edildi. Bundan dolayı Çanakkale Zaferi için etkinlik yapılmayacak anlamına geliyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.