youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

16 Mayıs Survivor yeni bölüm Nisa neden yok? Ayrıldı mı

16 Mayıs Survivor yeni bölüm Nisa neden yok? Ayrıldı mı

  16 Mayıs 2020

  604 Okunma

Abone Ol 

Survivor Nisa neden yok? Nerede

Tv8 ekranlarında her gün yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam eden Survivor yarışması, 16 mayıs (bu akşam) 78.bölüm ile ekrana gelirken yeni bölümde Nisa neden yok? Nisa yarışmadan ayrıldı mı? gibi soruların cevabı araştırılıyor. Özellikle bu akşam dokunulmazlık oyunu ve ada konseyinde Nisa’nın olmayışı herkesi şaşırttı.

SURVİVOR NİSA’YA NE OLDU? NEDEN OYUNLARDA YOK

Geçtiğimiz günlerde oyun içerisinde ayağında yaşadığı sorun nedeniyle sakatlık yaşayan Nisa doktor kontrolünde bulunuyordu. Ancak durumunun iyi olmaması sebebiyle kliniğe götürülmek zorunda kaldı. Bu durumda bir süre yarışmadan uzak kalırken ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Bildiğimiz üzere Ersin yarışmadan sakatlığı nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Nisa’nın durumu bu şekilde devam ederken onunda ayrılacağı düşünülüyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.