youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

14 Mart 2020 Bilsem sınavı iptal mi? Ertelendi mi

14 Mart 2020 Bilsem sınavı iptal mi? Ertelendi mi

  13 Mart 2020

  1.082 Okunma

Abone Ol 

BİLSEM Sınavları corona virüs sebebiyle ertelendi mi

Türkiye’ye de giriş yapan dünyanın adeta başının belası olan Corona virüs ile ilgili ülkemizde önlemler alınmaya devam ediliyor. Okulların tatil edilmesi sonrasında sınavlardan BİLSEM sınavının iptal mi edildiği merak ediliyor. Okulların tatil edilmesinden sonra açık öğretim sınavları da ertelenmişti. Bu olay sonrasında diğer sınavlar

Öncelikle şunu belirtelim: BİLSEM’de öğretmen seçme ve atama tarihlerinin bir sonraki tarihe ertelendiği belirtildi. Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya göre, Bilim ve Sanat Merkezlerine öğretmen seçme ve atama işlemleri ileri bir zamana ertelendiğinden dolayı henüz tarih verilmedi.

BİLSEM GRUP TARAMA SINAVLARI İPTAL Mİ?

14-15 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek uygulamalar için değişiklik yapılmayacağı açıklandı. Bilsem grup tarama sınavlarının ileri tarihe ertelendiği ve açıklamanın önümüzdeki günlerde duyurulacağı belirtildi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.