youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

100-Özenli Tavırlarıyla Büyüleyici Gece Bodrum

100-Özenli Tavırlarıyla Büyüleyici Gece Bodrum

  13 Temmuz 2020

  40 Okunma

Abone Ol 

Keşke bende kendimi öyle üç beş cümleye sığdırabilsem. İnanın çok imreniyorum o tarz insanlara. O kadar rahatlar ki. Artık hayatı boş vermişler laf olsun diye takılıp ediyorlar. Ömrümün hiçbir gününü özensiz geçirmedim. Tam aksine her daim alabileceğim maksimum verimi kovalarım. Huy meselesi elbette. bodrum postasi Benim gibi yapsınlar falanda demiyorum. Ama bir yerden sonra kaybolup gidecekler haberleri yok. Kısacası kendi iyiliklerine. Öyle masumane ayaklara yatıp sana salak muamelesi yapmayacağım. Çok bilinçli bir kadınım ve her zaman için çizgilerini korumasını bilecek duruşa sahibim. Sallıyorum o an izlenimlerim kötü olursa saklamak, susmak yerine direkt olarak yüzüne karşı belirtirim. Ağzımda lafları eveleyip gevelemek pek benlik değil. Zaten beceremem rol kesmeyi. Beni kabullenende böyle yapsın. Geri kalanını neden yanımda isteyeyim ki öyle değil mi? Bence doğru açıdan bakmasını bilirsen bu saydığım özelliklerin tamamı senin için bir avantaj. Karşında bir bodrum değil tam anlamıyla çabalarınla etkilemen gereken birisi duruyor. Kalitesi tartışmaya kapalı ve kusursuz fiziğiyle. Ne diyorsun? Sence de şansını denemeye değmez mi? Sıfır yalanlı ve tamamıyla samimiyetinden emin olduğun sımsıcak temaslar. Kendimi bunu arzulayacak adamların yerine koyuyorum. Sanırım çok daha cazip gelirdi yapılabilecek her tekliften. Çoktan anlamışsındır sıradan birisi olmadığımı. Daha ilk bakışta bile gözlerimdeki yangını hissedeceksin zaten. bodrum bayan başladığında ise kendini kollarım arasına bırak yalnızca. Hatta gerekirse sırf üstü uzanıp keyfine bak yahu daha ne diyeyim. O saatten sonra seni o kıvama kadar okeylemişsem devamı da gelir zaten kasmanın anlamı yok. Dilim döndüğünce anlattım koşullarımı. Ama senin de merak ettiklerin vardır illaki. Sormaktan falan çekinme. Dilediğin saat ulaşabilirsin bana.

Keşke bende kendimi öyle üç beş cümleye sığdırabilsem. İnanın çok imreniyorum o tarz insanlara. O kadar rahatlar ki. Artık hayatı boş vermişler laf olsun diye takılıp ediyorlar. Ömrümün hiçbir gününü özensiz geçirmedim. Tam aksine her daim alabileceğim maksimum verimi kovalarım. Huy meselesi elbette. bodrum postasi Benim gibi yapsınlar falanda demiyorum. Ama bir yerden sonra kaybolup gidecekler haberleri yok. Kısacası kendi iyiliklerine. Öyle masumane ayaklara yatıp sana salak muamelesi yapmayacağım. Çok bilinçli bir kadınım ve her zaman için çizgilerini korumasını bilecek duruşa sahibim. Sallıyorum o an izlenimlerim kötü olursa saklamak, susmak yerine direkt olarak yüzüne karşı belirtirim. Ağzımda lafları eveleyip gevelemek pek benlik değil. Zaten beceremem rol kesmeyi. Beni kabullenende böyle yapsın. Geri kalanını neden yanımda isteyeyim ki öyle değil mi?
Bence doğru açıdan bakmasını bilirsen bu saydığım özelliklerin tamamı senin için bir avantaj. Karşında bir bodrum değil tam anlamıyla çabalarınla etkilemen gereken birisi duruyor. Kalitesi tartışmaya kapalı ve kusursuz fiziğiyle. Ne diyorsun? Sence de şansını denemeye değmez mi? Sıfır yalanlı ve tamamıyla samimiyetinden emin olduğun sımsıcak temaslar. Kendimi bunu arzulayacak adamların yerine koyuyorum. Sanırım çok daha cazip gelirdi yapılabilecek her tekliften.
Çoktan anlamışsındır sıradan birisi olmadığımı. Daha ilk bakışta bile gözlerimdeki yangını hissedeceksin zaten. bodrum bayan başladığında ise kendini kollarım arasına bırak yalnızca. Hatta gerekirse sırf üstü uzanıp keyfine bak yahu daha ne diyeyim. O saatten sonra seni o kıvama kadar okeylemişsem devamı da gelir zaten kasmanın anlamı yok. Dilim döndüğünce anlattım koşullarımı. Ama senin de merak ettiklerin vardır illaki. Sormaktan falan çekinme. Dilediğin saat ulaşabilirsin bana.

Bu yazı için yorumlar kapatılmış. Yorum gönderimi yapamazsınız!
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.