youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

10 Nisan Survivor erzak ödül oyununu kim kazandı?

10 Nisan Survivor erzak ödül oyununu kim kazandı?

  10 Nisan 2020

  778 Okunma

Abone Ol 

Bu akşam survivor 2020'de tahin pekmez erzak ödül oyununu kim hangi takım kazandı?

Bu sezon yayınlandığı her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor 2020’de bu akşam 42.bölüm ekrana gelecek. Yayınlanacak olan yeni bölümde erzak ödül oyununu kim hangi takım kazandı?

Murat Ceylan’ın sunumu ile yayında olacak olan erzak oyununda 200 metre uzunluğunda bir parkurda yarışacak olan yarışmacılar ödülün ne olduğunu merak ediyor. Birleşme haftası olduğu için yarışmacılar daha moralli oyuna çıkmaktadır.

BU AKŞAM SURVİVOR 2020 ERZAK (TAHİN PEKMEZ) ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

CANLI

ÜNLÜLER 1-5 GÖNÜLLÜLER

Oyundaki eşleşme ve skoru takip edebilirsiniz.

ÖDÜL NE:  Yumurta-tahin-pekmez-pestil ve ekmek

KAZANAN: Gönüllüler

  • İlk olarak avantaj oyunu oynanıyordu ama bu hafta oynanmayacak. Mekanizmaların çok olduğu parkur zorlu bir yarış olacağa benziyor. Ünlüler takımında Ezgi, gönüllüler takımında Barış oynamayacak. Oyun birleşme haftası olduğu için 5’de sona erecek.
  • Yasin ile Berkan mücadelesini kazanan: Yasin
  • Elif-Gizem mücadelesi: Elif
  • Cemal Can ile Ersin karşılaştı: Cemal Can
  • Evrim ile Aycan karşı karşıya: Evrim
  • Ardahan-Sercan mücadelesi: Ardahan
  • Nisa ile Aşkım karşılaştı: Nisa

Birleşme haftasına giden haftada özel bir hediye bu akşam takımların olacak. Uzun süredir yani 7 haftadır gönüllüler takımı bu ödülü kazanmıyor. Diğer taraftan Barış rahatsızlığı nedeniyle bu akşamki oyunda yer alamayacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.