youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

10 Mayıs Survivor Ersin’in köpeğinin öldüğünü mü söylüyor

10 Mayıs Survivor Ersin’in köpeğinin öldüğünü mü söylüyor

  10 Mayıs 2020

  411 Okunma

Abone Ol 

Survivor 72.bölüm fragmanı yarışmacılar neden ağlıyor?

Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor 2020’nin dün akşam yayınlanan 72.bölüm fragmanında ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın “bu sezon aklınızda kalan bir konsey olacak” dediği olayın perde arkası merak edilmeye başlandı. Bir çok kişi Ersin’in de ağlamasından dolayı köpeğinin öldüğünün söylendiği belirtiliyor. Ancak büyük bir ihtimal böyle bir durum yaşanmayacak.

SURVİVOR YARIŞMACILARI FRAGMANDA NEDEN AĞLIYOR?

Bildiğimiz üzere uzun süredir Ersin’in köpeğinin öldüğünün söylenmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde de bu yine gündeme gelmiş ve Acun Ilıcalı’nın bu haberi vereceği söylenmişti. Ancak durumun öyle olmadığını tahmin ediyoruz. Muhtemelen anneler günü nedeniyle gelen haberleri yarışmacılara söyleyeceğini düşünüyoruz. Sadece Ersin değil diğer yarışmacılardan Evrim ile Cemal Can’da ağlamasından dolayı muhtemelen dediğimiz gibi anneler günü ile ilgili haber verilecek.

Sizce köpeğinin öldüğü Ersin’e söylenecek mi?

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.