youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

1 Nisan Doya Doya Moda jüri bırakıyor mu? Yeni yarışmacı mı gelecek

1 Nisan Doya Doya Moda jüri bırakıyor mu? Yeni yarışmacı mı gelecek

  31 Mart 2020

  1.697 Okunma

Abone Ol 

1 Nisan Doya Doya Moda jüri bırakıyor mu? Yeni yarışmacı mı gelecek

Ekranların sevilerek izlenen yarışma programı Doya Doya Moda’nın 1 Nisan tanıtım fragmanında şok bir olay yaşanıyor. Kemal Doğulu’nun söz isteyerek bir konuşma yapması üzerine önemli olaylar yaşanıyor. Jüri üyeleri yarışmadan çekilme kararı almak için içeriye giriyor. Bu anda yarışmacıların değişmesi ve yeni isimlerin gelmesi yönünde görüşlerde geliyor.

DOYA DOYA MODA JÜRİSİ
Gülşah Saraçoğlu

Kemal Doğulu

Seray Sever

Uğurkan Erez

DOYA DOYA MODA YENİ YARIŞMACILAR MI GELECEK? YARIŞMACILAR KOVULDU MU?

1 Nisan yeni bölümünde jüri Doya Doya Moda’dan ayrılacak mı merak edilirken, yeni yarışmacılar mı gelecek merak ediliyor. Jüri tarafından yarışmacıların kıyafetleri ve kombinleri beğenmemesi üzerine şok olaylar yaşanıyor. Ekip jüriyi geri döndürmek için uğraşıyor. Heyecan dolu yeni bölüm yarın TV8 ekranlarında olacak.

Arkadaşlar yarışmacıları diskalifiye edin olayı 1 Nisan şakası olarak duyurulacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.