youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma
survivor 2020 sms sıralaması
Survivor 2020'de bir iletişim oyunu ve eleme konseyi ile daha birlikteyiz. Bu akşam (24 Mart) adaya veda edenin yanı sıra SMS Sıralaması Sonuçları Acunn.com vasıtasıyla açıklanırken genel sonuçları anında buradan da öğrenebileceksiniz. Geçtiğimiz günlerde kaybedilen dokunulmazlık oyunları sonrasında gönüllüler takımından bir kişinin gideceği kesinleşmiş oldu. Ayrıca bu akşam iki isim daha eleme adayı olarak belirlenecek.
  •   3.135
  •   2
Survivor 2020 'de bu akşam (17 Mart) iletişim oyunu ve sonrasında ise eleme konseyi gerçekleştirilecek. Hafta sonu oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında gönüllüler takımından bir kişi SMS sıralaması ve oylamasına göre yarışmaya veda edecek. Kimin veda ettiğini ve yaşanan olayları öğrenebilirsiniz. SMS sıralaması Acunn.com'da açıklandıktan hemen sonra burada sıralı bir şekilde yayında olacak.
  •   12.793
  •   1
Acun Ilıcalı'nın sevilen yarışması Survivor 2020 ünlüler gönüllüler SMS sıralaması sonuçları Acunn.com üzerinden açıklanacaktır.
  •   9.613
  •   1
SON EKLENEN HABERLER
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.