1. Ana Sayfa

Güvercin dizisi yeniden başlayacak mı? final mi yaptı

Güvercin dizisi yeniden başlayacak mı? final mi yaptı
+ - 0

Star TV ekranlarında uzun süredir heyecanla beklenilen dizilerden Güvercin, salgın nedeniyle henüz çekimlere başlamadı. İzleyiciler dizinin yeniden başlayıp başlamayacağını merak ederken final mi yaptı soruları akıllara geldi.

Henüz dizi hakkında bilgi ve haberin gelmediğini belirtmek isteriz. Çok yakında detaylar geldikçe bildirmeye devam edeceğiz.

Çekimlerine başlanan güvercin dizisi Mehmet Ali Nuroğlu, Almida Ada, Menderes Samancılar ve Nursel Köse gibi daha birçok oyuncuyu bir araya getiren bir dizidir. 14 Ekim de çekimlerine başlanmış olan Güvercin dizisi, Zülüf ve Kenan’ın birbirlerine olan aşkını ekranlarına taşıyor. Dizinin yapımcılığında ise Pastel Film yer alıyor.

Dizi Konusu

Zülüf hiç kimsenin olmadığı kör bir kuyudadır. Kuyu yerin yedi kat dibinde yer almaktadır. Zülüf yıllardır kalmakta olduğu bu kuyudan bir adan tarafından kurtulmaktadır. Mucize olarak karşısına çıkan Kenan ise onun kim olduğunu öğrendiği zaman çok büyük bir şok yaşar.

Kuyunun başında bekleyen Kenan güzelliğiyle ön plana çıkan Zülüf’ü kuyudan çıkarken görür. Kenan o görüşte Zülüf’e aşık olur.

Yıllar önce aileler arasında yaşanan sorunlar, yıllar sonra tekrar ortaya çıkacak ve her iki aile tekrar karşı karşıya gelecektir. Oldukça heyecanlı ve hikayesiyle üzüntülü anlar yaşanan güvercin dizisi çok yakında yayınlanmaya başlanacak.

Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Mehmet Ali Nuroğlu dizide Kenan rolüyle karşımıza çıkıyor. Genç yaşta işlemediği bir suçtan dolayı hapis yatmış ve babasını kaybetmiştir. Almida Ada Zülüf karakteriyle oynuyor. İstanbul da eğitim alan naif bir kız rolündedir. Okulu bittikten sonra Gaziantep’e geri dönmüştür. Nursel Köse ise Kevsa karakterini canlandırıyor. Oldukça kibirli ve her şeyi bilen Kenan’ın annesi rolünde oynayan bir oyuncudur.

 

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?