İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gül Masalı

Gül Masalı Gonca Aydın kimdir? Gerçek adı ne

Gül Masalı Gonca Aydın kimdir? Gerçek adı ne
+ - 0

ATV’nin yeni dizisi Gül Masalı dizisi yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Sezonun iddialı yapımı olan Gül Masalı Gonca Aydın kimdir? Gonca Aygın gerçek adı ne gibi soruların cevapları araştırılıyor. Merak edilen bu konular hakkında detaylar belli oldu.

Gül Masalı Gonca Aydın Kimdir ?

Dizinin başrol karakterlerinden olan Gonca Aydın rolünü Gülper Özdemir canlandırmaktadır. İlk olarak Gonca nasıl bir karakter o konu hakkında bahsedelim. Annesiz olarak büyüyen ve Endüstri mühendisi olan Gonca, hayatın zorlukları karşısında tek başına ayakta durmakta olan bir roldür. Rolü hakkında detaylar şöyle:

gül masalı gonca aydın kimdir
Gül Masalı Gonca Aydın – diziviki

Gül Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerde belli oldu. Bu arada reytinglerde kötü sonuçlar alması durumunda diziye her an veda edebiliriz. İlerleyen haftalarda bu konu hakkında daha detaylı bilgiler aktarabiliriz.

Gülper Özdemir Kimdir Biyografisi

gül masalı güler özdemir kimdir
Gül Masalı Gonca Aydın kimdir? Gerçek adı ne 1

Güzel oyuncu son yıllarda parlayan ve sevilen isimler arasında yer alıyor. 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Son yıllarda yer aldığı yapımlar arasında Hay Sultan , Sen Anlat Karadeniz , Tutsak ve Meleklerin Aşkı gibi yapımlar bulunuyor.

Gülper Özdemir Nereli ve Kaç Yaşında

Güzel oyuncu şuanda 32 yaşında ve Almanya’da doğumludur.

Boyu: 1,76 m

Kilo: 57 kilodur.

Akrep burcudur.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?