1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Gönül Dağı Taner’in babası kim olacak

Gönül Dağı Taner’in babası kim olacak
+ - 0

TRT 1 ekranlarında bu akşam yeni bölümü ile yayında olacak olan Gönül Dağı dizisinde Taner’in uzun süredir araştırma yaptığı bir konu açıklığa kavuşacak gibi görünüyor. Peki Gönül Dağı Taner’in babası kim olacak ? gelin hep birlikte bakalım..

gönül dağı taner'in babası kim olacak
Arka Sokaklar Tanerin Babası

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan ve ilgiyle izlenen Gönül Dağı, son bölümlerde Taner’in babasının yaşadığına dair konuşmaların geçtiği sahneleri izletmişti. Taner ise yıllardır baba hasreti çekmekte ve aldığı bilgiler doğrultusunda araştırma yapmaya başlamıştı. Bu arada amcaoğulları patates toplama makinelerini satmış ve büyük bir gelir elde etmiştir. Taner’in babası haberini alan amcaoğulları hemen Tokat’a giderler. Çünkü son gelen bilgilere göre İrfan burada yaşamaktadır. Zahide ve Sefer ile birlikte giden 3’lü evi bulur ve babasını oradaki bulunan çocuklara sorarlar. Tam o anda arabası gelir.

Gönül Dağı Taner’in Babası Kim Canlandırıyor

İrfan Kaya rolünü henüz canlandıran oyuncu açıklanmadı .Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde kim olduğunu hep birlikte göreceğiz. Taner’in babası onları tanıyacak mı yoksa başka birisi mi çıkacak bu akşam 64.bölümde izleyici karşısında olacak.

Bu arada diziden ayrılan karakter Meryem geri dönecek. Ancak Rıfat’ın nasıl bir tepki vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?