İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyuncu Haberleri

Gönül Dağı Meryem geri dönüyor

Gönül Dağı Meryem geri dönüyor
+ - 0

TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları yeni bölümleriyle yayında olan ve izleyicilerin ilgiyle izlediği Gönül Dağı, gelecek hafta 65.bölüm ile yayında olacak. Merakla beklenilen yeni bölümde Gönül Dağı Meryem geri dönüyor mu konusu fragmanda ortaya çıktı. Rıfat’ı terk ederek teyzesine giden ancak umduğunu bulamayan Meryem babasının evine geri döndü.

Köprü Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk’ün yer aldığı dizide geçtiğimiz haftalarda ayrılan Sevilay Gültekin, diziye tekrar dahil oldu. Hem de sezon finali ile izleyici karşısında olacak.

gönül dağı meryem
gönül dağı meryem

Gönül Dağı Meryem diziden neden ayrılmıştı?

Rıfat’ın tüm çabaları sonrasında hastanede ameliyat olan ve sonrasında Rıfat ile evlenmekten son anda vazgeçen Meryem, okumak için farklı bir şehre gitmişti. Bu olay karşısında adeta deliye dönen Rıfat çevresinin yardımı ile kendine gelmişti. Tam iyi olacak derken Meryem yeniden karşısına çıktı ve hata yaptığını açıkladı. Ancak bu saatten sonra Rıfat ona dönmeyecektir.

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?