1. Ana Sayfa
  2. Nerede Çekiliyor

Gönül Dağı Dilek ölecek mi? Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu

Gönül Dağı Dilek ölecek mi? Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu
+ - 0

Gönül Dağı Dilek Ölecek Mi?

gönül dağı dilek

Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Dilek rolü bildiğimiz üzere Taner ile çocukluktan bu yana birbirlerine tutku ve aşk ile bağlı olan bir karakterdir. Her ne kadar Dilek şehre gidip uzun bir süre Taner’den uzak kalıp eğitimini tamamlasa da, tesadüf eseri mesleğinden dolayı araştırma için kendi köyüne gönderilir. Ve herkesin beklediği anlar bu andan itibaren başlar. Çoğu kez ikilinin karşısına sayısız zorluklar çıksa da bunların üstesinden gelmeyi başardılar. Bugün sosyal medyada açılan bir etikette Dilek karakterinin öleceği üzerine iddialar yer almıştı. Ancak şunu belirtelim ki Dilek kesinlikle diziden ayrılmayacak ve Taner ile çocuklarını sevecek birlikte devam edeceklerdir.

Gülsim Ali Gönül Dağı Dizisinden Ayrılacak mı?

gönül dağı dilek

Senaryo gereği Gülsim Ali’nin Dilek rolü ölmeyeceğinden dolayı oyuncunun diziden ayrılmak gibi bir durumu bulunmuyor. Gerçekten diziye uyum sağlamış ve başarılı bir yayın hayatı geçiren dizinin devam edeceğinden dolayı Gülsim Ali aynı şekilde dizide yer almaya devam edecektir. Sosyal medyada yer alan konunun sadece iddia olduğunu belirtmek isteriz. Konu hakkında önemli kaynaklardan bu konu araştırılmış olup böyle bir kararın olmadığını belirtmek isteriz. Gönül Dağı dizisi bu hafta 63.bölüm ile yayında olacaktır.

Gülsim Ali Kimdir?

18 Şubat 1995 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir.  Manken ve dizi oyuncusu olan isim, başarılı yapımlarda yer almıştır. Güzelliği ile adından söz ettiren oyuncu sinemalarda da rol almaya devam ediyor.

Rol Aldığı diziler;

  • Payitaht Abdülhamid
  • Diriliş Ertuğrul
  • Hanım Köylü
  • Son Yaz Balkanlar

Gönül Dağı 65.Bölüm Dilek Ölüyor!

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?