İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Gönül Dağı Dilek neden öldü? Gülsim Ali diziden ayrıldı

Gönül Dağı Dilek neden öldü? Gülsim Ali diziden ayrıldı
+ - 0

TRT 1 ekranlarında her hafta ilgiyle izlenen Gönül Dağı dizisi bu akşam sezon finali ile izleyici karşısına çıktı. Ve herkesin adeta ekran başında ağladığı Gönül Dağı Dilek neden öldü diye merak edilirken karakteri canlandıran Gülsim Ali diziden ayrıldı. Uzun süredir beklenen ayrılık yaşanırken sosyal medyada adeta Dilek diziden ayrılmasın diye kampanya başlatıldı. Dilek Gönül Dağı dizisinden çıkıyor mu? işte bu soruların cevabı geliyor…

Köprü film tarafından hazırlanan ve başrollerinde Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin, Feyza Işık gibi isimler yer alıyor.

Gönül Dağı Dilek Neden Öldü ? Yeni sezonda Olacak mı

gönül dağı dilek neden öldüDizide son bölümde Gönül Dağı’ndan dökülen taşlardan insanları korumak için herkese haber vermeye çalışan Dilek, hamile olmasından dolayı sıkıntı yaşar. Acilen hastaneye kaldırılır ve hemen doğuma alınır. Yarası ve kanaması bulunduğundan dolayı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamaz. Ancak Taner ve Dileğin bebeği kurtulur.

Gülsim Ali İlhan Gönül Dağı Dizisinden Neden Ayrıldı

Oyuncu son zamanlarda sahne olarak diğer oyunculardan daha az görünüyordu. Senaryo gereği ayrılan Gülsim Ali, farklı projelerde yeniden karşımıza çıkabilir. Ancak bundan böyle Dilek rolü ile Gülsim Ali olmayacak. Farklı rolde yerine yeni isimler sezon başında katılacaktır.

İşte Dileğin Öldüğü Sahne


Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?