1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri

Gönül Dağı 66.bölüm fragmanı 3.sezon neler olacak

Gönül Dağı 66.bölüm fragmanı 3.sezon neler olacak
+ - 0

TRT 1 ekranlarında her Cumartesi akşamı yayında olan ve reyting rekoru kıran Gönül Dağı 66.bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Dizinin 3.sezonunda neler olacak diye araştırılırken 2.sezon sonu tam anlamıyla göz yaşları sel oldu. Bu sezonun en çok izlenen yapımlarından birisi olmayı başaran dizide gelecek sezon şimdiden en çok merak edilen konuların başında geliyor. Gülsim Ali yani Dilek senaryo gereği öldü. Diziden ayrılması sonrasında boşluğunu nasıl bir karakterin ve oyuncunun dolduracağı önemli konulardan birisidir.

Gönül Dağı 66.bölüm fragmanı

gönül dağı 66.bölüm fragmanıDizinin yeni sezon fragmanı Eylül ayında yayında olacaktır. Yeni tanıtım ile ilgili tahminlerinizi ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Gönül Dağı 3.Sezon Neler Olacak?

gönül dağı 3.sezon neler olacakSevilerek izlenen Gönül Dağı dizisinin Eylül ayında 3.sezonu ekrana gelecek. TRT 1 ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanmaya devam edecek olan dizide yeni sezona yeni oyuncular dahil olacak. Özellikle Dilek ayrıldıktan sonra onun boşluğu doldurulacak. Gelen bilgilere göre, Emanet dizisinden ayrılan Sıla Türkoğlu 3.sezonun bomba transferlerinden birisi olacak gibi görünüyor. Gülsim Ali’nin ayrılmasına izleyiciler razı olmasa da maalesef senaryo gereği veda etmek zorunda kaldı.

Bu arada Taner’in bebeğinin ismi Dilek olabilir. Bebeğin ismini ne koyacak diye merak edebilirsiniz. Annesi öldüğünden dolayı bu isim bebeğe koyulabilir. Diğer taraftan yeni gelecek kişinin Taner ile ilerleyen sürede aşk yaşaması muhtemel görünüyor. Ayrıca Ramazan ile Asuman’ın evliliği sonrasında da çocuklarının olduğu bir tanıtım fragmanı izleyebiliriz.

Bir diğer ihtimal ise Taner’in bir süre uzaklara gitme ihtimali olabilir. Bildiğimiz üzere sezon finalinde Gönül Dağı hikayesini anlattığını gördük. Buda demek oluyor ki Taner işi icabı farklı bir şehirde olabilir.

Zahide ile Sefer’in bebeği yeni sezonda büyüyecek. Yeni sezon ile ilgili yeni detaylar geldikçe her hafta sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Gönül Dağı Ayrılan ve Gelen Oyuncular

  1. Gülsim Ali İlhan (Dilek) – diziden ayrıldı
  2. Sıla Türkoğlu – İddia  – diziye katılacak.
  3. Hüseyin Sevimli (Kahveci Rıfat) diziden ayrıldı
  4. Öznur Yağcı (Yemekçi Hacer) diziden ayrıldı
  5. Hande Nur Tekin (Mihriban) diziden ayrıldı

Yazar Hakkında

Konu hakkında düşüncelerini yazmaya ne dersin?